Als student van start met onderwijstechnologie aan Odisee

Huidige status

Niet ingeschreven

Prijs

Gratis (met registreren en inloggen)

Begin

Leertijd

1.15 uur

Vakgebied

E-learning

Cursusbouwer

ICTO Odisee

Niveau

Basis

Met deze zelfstudiecursus leer je als student bij Odisee vlot van start te gaan met verschillende onderwijstechnologieën die je tijdens je studieloopbaan zal inzetten. Ben je een nieuwe student? Dan is het aangewezen om alle info door te nemen én de praktijkoefeningen uit te voeren voor de technologieën waarmee je meteen aan de slag gaat.

De cursus is zo opgebouwd dat je zelf kan ‘shoppen’ in de inhoud: je kan enkele of alle hoofdstukken doornemen, wanneer je dat wil en in de mate dat je dat wil.

Reken op 1.15 uur om alle informatie door te nemen en alle kennisclips te bekijken. De verwerkingstijd, wat neerkomt op het uitvoeren van de praktijkoefeningen, kan verschillen tussen studenten onderling. Wanneer je alle informatie hebt doorlopen, ontvang je aan het einde van de cursus een certificaat.

Je kan de cursus doornemen zonder aan te melden, al kan het wel interessant zijn om aan te melden. Als Odisee-student kan dit met je Odisee-account door op de startpagina op de knop ‘Inloggen Odisee’ te klikken. Hierdoor kan je je cursusvoortgang bijhouden en zie je duidelijk welke onderdelen je al verwerkt hebt. 

Cursus Inhoud

Hoofdstuk inhoud
0% voltooid 0/3 stappen
Hoofdstuk inhoud
0% voltooid 0/2 stappen
Hoofdstuk inhoud
0% voltooid 0/2 stappen
Hoofdstuk inhoud
0% voltooid 0/2 stappen