Bij de beoordeling van Gynzy die je zopas deed en bij de exploratie van andere digibordtools in de MOOC digiborden de basis werd reeds duidelijk dat er in de betere digibordtoepassingen (die zich richten op het gebruik in onderwijs) reeds heel wat kant-en-klare tools aanwezig zijn onder de vorm van:
- interactieve gereedschappen;
- animaties;
- interactieve oefeningen;
- educatieve games.
Op het gebruik van deze kant-en-klare tools binnen digibordtoepassingen zoals i3Learnhub, en Prowise Presenter werd in de basiscursus al ingegaan. Even het geheugen opfrissen: blader door de onderstaande screenshots.
Ook Gynzy, de online digibordsoftware die je net leren kennen hebt heeft een schat aan (interactieve) tools aan boord die je meteen kan inzetten. Je vindt deze onder de knop 'bibliotheek' (boekjes), die je zichtbaar maakt door links onderaan op de grote 'G' te klikken.