Ga naar de inhoud
E-courses
Menu
  • Cursussen
    • Alle cursussen
    • Edugids
  • Registeren
  • Aanmelden

Beschermd: Helder communiceren ORE59A/ORE66A

Beschermd: Helder communiceren ORE59A/ORE66A

Gepost op 5 november 202222 september 2025 door Wim Kesteloot

Deze inhoud is beschermd met een wachtwoord. Voer hieronder je wachtwoord in om het te bekijken:

Cursusmenu

Cursus home
Kennisclip #01. Inhoud en situering Helder communiceren in de lerarenopleiding.
Kennisclip #02. Uitleg bij opdracht 1, een eigen onderwijsbiografie en -visie schrijven.
Opdracht 2. Een e-mail, nota of melding en een klassenraadcommentaar schrijven.
Opdracht 3. Een begrip of vakterm uit eigen vakgebied voorstellen.
Opdracht 4. Een cv en motivatiebrief schrijven in het onderwijs.
H1. Oefeningen bij H1. Wat is communicatie?
H2. Oefeningen bij H2. Taalzorg en spelling
H3. Oefeningen bij H3. Schrijven en tekstsoorten
H4. Oefeningen bij H4. Bronnen en opzoeken
H5. Oefeningen bij H5. Argumenteren en debatteren
H6. Oefeningen bij H6. Spreken en presenteren
H7. Oefeningen bij H7. Solliciteren en heroriënteren in het onderwijs
Auteursrecht © 2025 E-courses – OnePress thema door FameThemes
Beheer cookie toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een website of over verschillende websites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}